Fadil Berisha na prezanton me atë që të gjithë e njohin në N.Y

Sigurisht që të gjithë e njohin emrin e tij dhe e admirojnë punën që ai bën. Përveç fotografisë, Fadil Berisha, për shkak të popullaritetit të tij, shpesh herë kthehet në një promovues talentesh shqiptare në New York. Ai bëhet mbështetja e parë e fytyrave të bukura ende të pazbuluara, duke qënë kështu, vëzhgues I karrierës së tyre që në fillim.

Një tjetër talent është bërë publik nga ai një ditë më parë dhe këtë gjë e ka ndarë me ne në Instagram. Emri I modelit të ri në pritje të suksesit është Shkëlqim Halili, një prej fytyrave më të reja të modelingut në botë. Bën pjesë te NMG Models. Fadil Berisha na tregon një tjetër histori të një shqiptari që po korr sukses në agjensitë e huaja të modelingut.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *