Këngëtarja e njohur i rikthehet muzikës pas shumë mungesave

Pavarësisht kanë kaluar disa vjet nga paraqitja e fundit skenike e Jonida Maliqit, pak ditë më parë u zbulua se këngëtarja do të rikthehet me një këngë të re.

Aritstja ka kohë që i dedikohet më shumë modës dhe biznesit të saj në Tiranë.

Projekti i saj i ri, është një këngë që do të shoqërohet dhe me videoklip, emri i së cilës është “N’errësirë”.

Kënga është e zhanrit Pop, RnB, teksti i së cilës është shkruajtur nga gazetari Olti Curri.  Ajo shprehet se xhirimi i klipit ka përfunduar dhe publikimin e presim ditët në vazhdim.

Ajo ngacmon kuriozitetin tonë duke thënë se pjesë e klipit është një personazh publik, që i ka munguar ekranit!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *