Hobit më të çuditshme dhe të pazakonta të personazheve publikë

Do të ndërroni mendje për këto personazhe, sapo të merrni vesh se si ata e kalojnë kohën e lirë. Harrojini hobit normale, si të mbledhurit e stampave, të qëndisurit, apo të pikturuarit.

Gjuajtja e bretkosave dhe loja me Barbie nuk janë më të këqijat që ju servirim në listën më poshtë.

1. Steve Vai – Mbajtje bletësh

Steve Vai - Beekeeping

2. Daniel Craig – Loja ‘Halo’

Daniel Craig - Plays HALO

3. Rod Stewart – Modele trenash

Rod Stewart - Model Trains

4. Taylor Swift – Realizon globa bore

Taylor Swift - Crafts Snow Globes

5. Tom Hanks – Entuziast i shkrimit tradicional

Tom Hanks - Traditional Typewriters Enthusiast

6. Johnny Depp – Luan me kukulla Barbie

Johnny Depp - Plays With Barbie Dolls

7. Neil Patrick Harris – Truke magjie

Neil Patrick Harris - Magic

8. Susan Sarandon – Ping Pong

Susan Sarandon - Ping Pong

9. Bob Barker – Karate

Bob Barker - Loves Karate

10. Nicolas Cage – I fiksuar pas Superman

Nicolas Cage - Obsessed With Superman

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *