Politikani shqiptar feston datëlindjen, urimi nga këngëtarja e njohur

Këngëtarja për të cilën po flasim është pikërisht Besa Kokëdhima dhe personi i saj i preferuar ka datëlindjen sot.

Bëhet fjalë për babanë e saj, ish deputetin, Koço Kokëdhima.

Këngëtarja e shprehu urimin e saj me një fotografi e cila është kapur shumë vite më parë. Ajo ka zgjedhur ta shoqërojë foton me urimin e saj për babain.

„Happy Birthday daddy! The world is a better place cuz you are in it! I love you forever! (Gëzuar datëlindjen babush! Bota është një vend më i mirë sepse ti je pjesë e saj. Të dua përgjithmonë!)”, ka shkruar Besa.

Gëzuar datëlindjen dhe nga ne, Koço!

Image result for koco kokedhima

Image result for besa kokedhima 2018

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *