Foto të supermodeleve para se të ishin perfekte

Supermodelet s’ka se si të jenë njerëz normale dhe fotot e tyre të vjetra e mbështesin këtë teori. Koha ka punuar në favor të tyre, duke i bërë dhe më mahnitëse.

Duhet t’ju paralajmërojë. Shiheni këtë artikull vetëm! Çojeni të dashurën tuaj në palestër, me pushime ose në terapi, çfarëdolloj gjëje që ta bëjë të ndihet më mirë me trupin e saj. Kjo listë është më mirë të shihet vetëm.

1. Cara Delevingne

Cara Delevingne

2. Tyra Banks

Tyra Banks

3. Miranda Kerr

Miranda Kerr

4. Candice Swanepoel

Candice Swanepoel

5. Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Huntington-Whiteley

6. Cindy Crawford

Cindy Crawford

7. Linda Evangelista

Linda Evangelista

8. Elle Macpherson

Elle Macpherson

9. Angie Everhart

Angie Everhart

10. Kate Moss

Kate Moss

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *