Princ Harry-in për pak e pickon bleta, ajo çfarë tha shkaktoi aq shumë të qeshura

Vetëm dy ditë pas dasmës, princ Harry dhe Meghan Markle kanë bërë daljen e tyre të parë zyrtare, tashmë si burrë e grua. Dhe për ta, ka qenë një ditë shumë e rëndësishme, pasi  princ Charles festonte ditëlindjen. 34-vjeçari po mbante një fjalim për babain e tij, e megjithatë jo gjithçka shkoi dhe aq mirë, pasi një bletë nuk e linte të qetë princin për të mbaruar fjalën e tij.

“Më falni, ajo bleta më preku vërtetë”, tha ai duke shkaktuar shumë të qeshura tek të pranishmit, edhe tek Meghan e cila na tregoi se ka një marrëdhënie shumë të mirë me Dukeshën Corwall, njerkën e bashkëshortit të saj. Edhe princ Charles, që rrallë e shohim të qeshë në publik.


Meghan Markle dhe Princ Harry, çifti i sapo martuar janë në qendër të vëmendjes së mediave edhe për pak kohë. Ato janë shndërruar në personazhet më të dashura për publikun, pas dasmës së tyre madheshtore.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article