1 qershori i veçantë që Marjana Kondi organizoi për mbesën e saj!

1 qershori, festa e fëmijëve, festa më e pastër dhe më e çiltër!

Prindërit angazhohen që këtë ditë, t’ua bëjnë sa më të lumtur; disa zgjedhin t’i dërgojnë në lodra, disa të ndjekin koncertet e organizuara në shesh, e ndërsa aktorja e humorit, Marjana Kondi ka gjetur një formë shumë të veçantë për të festuar me mbesën e saj; t’i bëjë një xhiro me autobus, për t’i treguar një realitet tjetër dhe për ta edukuar!

“Vendosa me rastin e festes se femijeve 1 Qershor ti bej Azias nje udhetim me autobuz per here te pare!Gjate udhetimit  kuptova qe ishte Azia ajo qe udhehoqi duke me bere pjese te botes se saj! Shkuam ne Ndroq, pame pula gjela kuaj edhe rrushat e bukur qent”, shkruan ajo në Facebook.

Previous ArticleNext Article