Rihanna ndan një video me ne; Ja si e bëj tualetin

Kush më mirë se yjet e Hollywoodi-t i njeh sekretet e bukurisë! Gjithmonë me pamje të kuruar nga artistët e make-upi-it më në zë, të gjithë jemi kuriozë për një këshillë ose dy përsa i përket rutinave të tyre të bukurisë.

Këtë herë ka qenë Rihanna ajo që ka vendosur të ndaj me ndjekësit e saj një rutinë makeup-i duke na treguar disa nga sekretet e saj.

Kjo video, e mbushur me sinqeritet dhe nota humori do t’iu bëj të kaloni 10 minuta të këndshme dhe do të mësoni patjetër diçka të re!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article