Robert Berisha nuk flet me Tunën, na tregon marrëdhënien me të voglin Tian

Robert Berisha, kunati i këngëtares Tuna, e deklaroi publikisht pak ditë më parë, se nuk flet me të dhe se bashkë nuk do ishin më në asnjë tavolinë familjare. Ndërkohë nuk vonoi të theksonte se për nipin e tij Tianin, jepte jetën.

Por për çudinë e të gjithëve Tuna nuk tregoi në asnjë moment se ishte mërzitur nga kjo deklaratë e kunatit, për marrëdhënien aspak të mirë mes tyre, dhe pavarësisht kësaj nuk e pengon aspak të kalojë momente të bukura me Tianin, djalin e saj të vogël.

 

 

Me anë të një postimi në Instagram, Roberti na e a ka vërtetuar se dashuria e tij me Tianin është nga ato të mëdhatë dhe që të falin momente të lumtura.

 

Roberti ka publikuar në rrjetin e tij social vogëlushin në market, duke kaluar momente si dy shokë të mirë dhe videon e shoqëron me një zemër.

Previous ArticleNext Article