Çiljeta krenare për të voglin e saj, ndan me fansat talentin e tij

Djali i Çiljetës, Fernando e ka bërë krenarë mamanë e tij. Në një video që Çiljeta ka ndarë me fansat në Instagram, vogëlushi shfaqet duke luajtur futboll. Fernando vrapon në fushë, ndërkohë që një trajner e mëson atë sesi të pasojë topin.

Dihet që djemtë që në moshë të vogël kanë dashuri për futbollin, por mesa duket Fernando nuk e ka vetëm dëshirë, e ka dhe talent dhe këtë e ka kuptuar edhe mami Çiljeta, e cila e shoqëron me fytyra të qeshura postimin e saj.

Mjaftoni të ndiqni videon në Instagramin e saj për të kuptuar për çfarë po flasim.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article