Dua Lipa për herë parë ndryshe!

 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa gjithmonë e lakuar për suksesin e saj dhe jo më pak për krenarinë që shjfa shpesh për origjinën e saj, sot ka publikur në instagram një video të re, kur ndryshe nga më parë e shohim se ka guxuar të shfaqet sensuale me nëj veshje transparente.

 

Ndërkohë që ndodhet në Francë, Dua ka pozuar e veshur me një fustan tërësisht të tejdukshëm, me pupla në pjesën e krahëve dhe këmbëve.

Me këtë veshje, Dua nuk i lë shumë vend imagjinatës, ndërkohë që duket shumë sensuale dhe provokuese.

Previous ArticleNext Article