Zana Krasniqi në pritje të ëmbël!

Modelja kosovare Zana Krasniqi, mama e dy fëmijëve, e tërhequr nga pasaralet kohët e fundit, është rishfaqur sot, këtë radhë në rolin e nënës. Ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social, lajmin e bukur se është në pritje të ëmbël.  

“Fëmija nr3. Ndihem e bekuar”, ka shkruar modelja bukuroshe poshtë fotos, ku i duket edhe barku i rrumbullakosur.

 Zana Krasniqi deri tani është ekspozuar shumë pak në media, madje edhe në projektet e reja është munduar të qëndrojë larg vëmendjes mediatike. Por ndonëse është larguar prej kohësh nga bota  e modelingut, kureshtja për të dhe projektet e reja të saj, vijon të mbetet e madhe.

Ish mbajtesja e kurores se bukurise kosovare është dalluar për hijeshine e rrallë të tipareve të saj. Zana jeton prej vitesh jashtë Shqipërisë, me bashkëshortin dhe dy fëmijët, Noel dhe Dua.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article