Fansja i hedh reçipetat në skenë, reagimi i Ledri Vulës tërbon spektatorët!

Ledri Vula ka fanse që çmenden pas tij! I keni parasysh koncertet e këngëtarëve të mëdhenj ku shihin në turma vajza që qajnë, iu bie të fikët ose zhvishen para idhujve të tyre? Epo, edhe Ledri duket se i ka një ose dy të tilla.

Në një koncert që ka pasur në 29 korrik një fanse i ka bërë një dhuratë, i ka hedhur reçipetat e saj në skenë. Situata shkaktoi humor mes ndjekësve, por komenti i Ledrit nuk duhet humbur.
Ai ngriti reçipetat nga toka dhe… më mirë dëgjojeni vetë çfarë tha!

 

Mashalla shum bukur ??

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article