Ja momenti kur Dua Lipa në skenë bëri atë që pritej!

Pas mesnatës, ajo është ngjitur në skenën e festivalit “Sunny Hill” dhe i ka dhënë zjarr atmosferës. 

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa, që në axhendën e saj ka rezervuar tashmë prej dy vitesh një vend special edhe për Kosovën, ka performuar mbrëmë disa nga hitet e saj më të mëdha në Parkun e Gërmisë. Dhe teksa publiku ishte i elektrizuar ajo ka bërë gjestin aq të dashur për shqiptarët ,shqiponjën, duke shfaqur krenarinë e saj për origjinën, gjë të cilën e ka bërë në mbarë botën.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article