Rita ora rrëmben vëmendjen në UNICEF Summer Gala në Italy!

Bukuroshja shqiptare 27 vjeçare mori pjesë në UNICEF summer Gala në Porto Cerva Itali të premten mbrëma ku rrëmbeu të gjithë vëmendjen ndërsa kaloi në tapetin e kuq veshur me një fustan shumëngjyrësh.

Rita e cila ka qenë me pushime në Sardenjë, falë fustanit shumëngjyrësh që tregonte figurën e saj të mrekullueshme dhe këmbët e tonifikuara  rrëmbeu vëmendjen e të gjithë të pranishmëve.

Pasi e kaloi ditën përreth ishullit të Sardenjës në një Yaht luksoz, veshur me një palë rroba banje shyumëngjyrëshe këngëtarja dukej shumë ndryshe nga dita e kaluar në plazh ndërsa kishte kombinuar fustanin e saj me një palë këpucë ngjyrë të kuqe dhe flokët platin të stiluar me onde. Ajo rrezatonte vetbesim dhe  dukej e mrekullueshme ndërsa pozonte për fotografët.

Përveç Ritës në këtë eveniment morën pjesë edhe shumë emra të mirënjohur të ekranit Hollivudian si Nicole Scherzinger, Emily Ratakjoski e shumë të tjerë.

Nicole Scherzinger

Jasmine Tookes

Jasmine Sanders   

Melissa Satta   

Lorena Rae

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article