Sondazh/ Votoni trupin më të bukur të kësaj vere!

Është e pamundur të hapësh instagramin e të mos shohësh kudo plazhe, det, rërë, koktejl e çfarëdo ‘torture’ tjetër për ne që ende s’i kemi marrë pushimet. Si për ta shtuar edhe më dozën e ‘zilisë’ vajzat e njohura të showbiz-it  shqiptar, pasi u ra bretku gjithë vitin në palestër (por ka edhe nga ato që nëna natyrë i ka mbajtur me hatër dhe s’e patën fare të nevoshme palestrën  apo dietat), veshën rroba banjot dhe i mësynë detit, apo edhe oqeanit kudo nëpër botë.

Bikini, apo trupore, bukuroshet shqiptare u arratisën këto ditë të nxehta vere kudo ku ka ujë për t’u freskuar brenda dhe jashtë vendit, duke treguar krenare format e tyre. Që nga Egjipti nga ku na ka përshëdetur pak javë më parë  Era Istrefi, e deri tek Mikonos nga ku pak para dasmës na e kane bërë zili Sara dhe Lori Hoxha, ne ju sjellim të gjitha vajzat e njohura shqiptare në arratisjet e tyre të verës. Teksa i shohim format perfekte fizike te bukurosheve tona le të bëjmë edhe një sondazh për të zgjedhur bombën e kësaj vere!

Luana Vjollca

Armina Mevlani

Sara Hoxha

Era Istrefi

Flaka Krelani

 

 

Marina Vjollca

Jonida Maliqi

Lori Hoxha

Nora Istrefi

Hygerta Sako

Roza Lati

Zaimina

Ronela Hajati

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article