Eno Popi ndan foton e adhurueshme me vogëlushen Liv!

Moderatori i njohur i ‘Top Channel’ u bë baba i një vajze 3 muaj më parë. Eno Popi gjithnjë diskret në lidhje me jetën e tij familjare, mëngjesin e sotëm nuk i ka tunduar një pamjeje aq të bukur për ta ndarë me fansat e tij në rrjetin social.

Eno ka publikuar foton ku duket dora e vogëlushes Liv, teksa shtrëngon dorën e babit të saj. Babi i Liv është kujdesur të japë edhe një mesazh nëpërmjet fotos së adhurueshme, duke na kujtuar se tashmë princesha e tij po rritet dhe sot me sa duket ka bërë plot 3 muaj.

Nuk ka pamje më të bukur, ku në çdo cep dhuron dashuri.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article