Zbulohet emisioni më i ri në Tv Klan dhe moderatorja surprizë!

Një ndër televizionet më të mëdha në vend, zbuloi sot nëpërmjet një spoti të gjithë programet që do të jenë sezonin e ri. Krahas emisioneve që kanë qenë edhe sezonin e kaluar, Tv Klan do të sjellë këtë vjeshtë një program të ri që do të mbajë fashën e orarit të paradites. “Ditë për ditë” do të quhet emisioni moderimin e të cilit Tv Klan ja ka besuar Alba Çobajt. Alba vjen pas një eksperience të shkurtër sa i përket prezantimi në televizionin In Tv, ku ajo spikati për lirshmërinë dhe origjinalitetin.

Previous ArticleNext Article