13 dhurata perfekte për motrat tona!

Çfarë do ti dhuronit asaj vajzës që ka ndarë lodrat me ju në vegjëli dhe nuk ju lë kurrë në baltë dhe që të ngre humorin sa herë që jeni të mërzitur? Motrat tona janë çdo gjë për ne dhe meritojnë që tu falim botën ose të paktën një çantë rozë. Më poshtë ju paraqesim 13 ide të ndryshme dhuratash për motrat tuaja.

Winsor & Newton : Bojra uji që të mund të shprehë talentin e saj në pikturë

Një valixhe perfekte për të udhëtuar kudo dhe kurdo

The Hate U Give : Një libër që nuk duhet humbur

Glossier : Një krem trupi që është heroi ynë pavarësisht të gjithave

Sydney Evan: Kjo varëse Yin-Yang është një dhuratë perfekte

Një byzylyk me lule  :Një shtim i ëmbël në koleksionin e bizhuterive të saj

Brooklinen: Një set çarçafësh lino, të butë dhe elegantë

Bando: Në këtë ditar ajo do të mund të hedhë të gjitha sekretet e saj

Bagatiba: Një palë vathë floriri që ndoshta mund ti blini edhe për vete

Michael Kors x Yang Mi: Kjo është një çantë dore që ajo ndoshta nuk e blinte dotë vetë dhe ja ku ju hyni në lojë

Sunnylife: Një tapet ylber që ajo të ecë në ‘diell’

Tigan dhe tenxhere 2 në 1

Një vajzë ka gjithnjë nevojë për deodorant. Të paktën blini këtë që është shumë shik dhe me aromë të mrekullueshme

Burimi/Vogue

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article