Bebja që shihni në foto është sot një emër shumë i njohur

Është kthyer në trend që emra të njohur të shoëbiz-it të ndajnë me publikun foto nga fëmijëria e tyre. i radhës ka qenë Kastro Zizo që na ka njohur me beben e vitit 1985, pasi në foton e publikuar ai nuk është më shumë se disa muajsh.

“Mos e gjyko tjetrin nga divani’ shkruan me humor kantautori nën foto, duke na kujtuar edhe një herë orendite shtëpiake të atyre viteve që ishin njësoj në çdo shtëpi shqiptare. Topolaku i vogël që mesa duket ende nuk kishte filluar të ecte, me siguri nuk e dinte që kur të rritej do të kthehej në një emër shumë të njohur në muzikën shqiptare, e po ai bebe sot është 34 vjeç dhe është bërë prind dy herë, me djalin Dankan dhe vajzën Nia, të cilët duket se kanë një ngjashmëri të madhe me babin e tyre.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article