FOTO: Duke përkëdhelur barkun, Ajola në koncert me Erion Veliaj

Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, pavarësisht se ndodhet në ditët e fundit të pritjes së embël nuk ka lënë pas dore frekuentimin e koncertit që është mbajtur mbrëmjen e së premtes në kryeqytet.

 

Më 7 shtator, grupi legjendar Elita 5 ka mbajtur koncert në amfiteatrin e Tiranës dhe fotot janë publikuar në rrjetet sociale nga kryetari i bashkisë.

Juristja shfaqet e veshur me një fustan të gjatë të zi e me flokë të lëshuara ndërsa në njërën prej fotove shihet duke përkëdhelur barkun e saj të rrumbullakosur. Djali i parë i çiftit pritet të vijë në jetë brenda pak ditësh.

Previous ArticleNext Article