Kur të gjithë kthehen, prezantuesja e njohur arratiset në Mykonos

Ajo është një ndër prezantueset më të njohura në botën e sportit në Shqipëri dhe gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën dhe karrierën e saj. Bëhet fjalë për Ilda Bejlerin, e cila ka treguar se tashmë është radha e saj për të bërë pushime dhe vendi i zgjedhur prej saj është pikërisht destinacioni më i preferuar i VIP-ave këtë verë. Ilda është arratisur në Mykonos prej nga po publikon dhe foto e video në Instagram.

Nuk dihet se kush e shoqëron 31-vjeçaren në këto ditë relaksi larg Shqipërisë ndonëse kohët e fundit është përfolur shumë jeta e saj private, të cilën Bejleri ka zgjedhur ta mbajë larg syrit të publikut.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article