Këto syze e aksesorë i duam vet nga Java e Modës në Paris

Jemi ende të lidhur ngushtë e nuk na dalin nga qejfi syzet me skelete të vogla që kemi pasur së fundmi por lajmi i mirë vjen nga Java e Modës në Paris. Mund të vazhdojmë t’i përdorim jo vetëm ato por edhe këto aksesorë të tjerë si bizhuteri apo kapele që na e bëjnë për zili dhe që do donim t’i ‘rrëmbenim’ direkt nga pasarela

Marine Serre

Marine Serre

Gucci

Gucci

Gucci

A.W.A.K.E.

Saint Laurent

Saint Laurent

Maison Margiela

Courrèges

Chloé

Chloé

Chloé

Chloé

Chloé

Paco Rabanne

Ann Demeulemeester

Gucci

Saint Laurent

Saint Laurent

Saint Laurent

Courrèges

Courrèges

Courrèges

Courrèges

Mugler

Dries Van Noten

Dries Van Noten

Previous ArticleNext Article