Të veshurat më mirë në Amerikan Music Awards 2018

Artiste si Cardi B apo Taylor Swift janw pjesëmarrëse në American Music Awards 2018 për të festuar edhe një tjetër vit të suksesshëm në muzikë të votuara nga fansat dhe sigurisht që nuk zhgënjejnë me veshjen. Me moderatore Tracee Ellis Ross për të dytin vit rradhazi dhe Performancën e parë fituese të një çmimi të Taylor Swift pas tre vjetësh shfaqja pati momente të paharrueshme. Më poshtë ju paraqesim Vipat që ishin veshur më mirë për këtë eveniment.

RITA ORA

DUA LIPA

BEBE REXHA

AMANDLA STENBERG

AMARA LA NEGRA

AMBER HEARD

BUSY PHILIPS

CAMILLA CABELLO

CARDI B

CARRIE UNDERWOOD

CIARA 

CONSTANCE WU

ELLA MAI

EVAN ROSS AND ASHLEE SIMPSON

CHLOE X HALLE

HALSEY

HEIDI KLUM

JENNIFER LOPEZ

JOHN STAMOS

KHALID

LAUREN JAREGUI

LEIGHTON MEESER

LISA KOSHY

NIA SIOUX

POST MALONE

SHAWN MENDEZ

TAYLOR SWIFT

THOMAS RHETT

TRACEE ELLIS ROSS

TYRA BANKS

VANESSA HUDGENS

ZEDD

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article