Vajza bën aksident me makinë, Dukagjin Lipa tregon telefonatën me të bijën

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa me gjasa ka pësuar një aksident të vogël me makinë.

Ngjarja mësohet nga i ati i këngëtares Dukagjin Lipa i cili përmes një postimi të shpërndarë në rrjetin social Twitter me humor shkruan “Ditët ‘Babi, unë përplasa makinën’ janë këtu” shkruan babai i Dua-s. Fansat e këngëtares kanë pyetur direkt se si ëhstë gjendja shëndetësore e së bijës, por nisur nga statusi me humor duket se aksidenti ka qenë pa pasoja shëndetësore për yllin e muzikës.

Dukagjin Lipa është babi i këngëtares së njohur dhe njëkohësisht edhe menaxheri i saj i karrierës.

Previous ArticleNext Article