Sot 4 vjet pa babin”! Bashkëshortja dhe miqtë kujtojnë Dr.Florin

Florian Kondi, i njohur në art si Dr. Flori, u nda nga jeta më 17 nëntor të vitit 2014, duke lënë pas një dhimbje të madhe te familjarët, miqtë dhe të gjithë ata që e deshën artin e tij.

Sot 4 vite nga humbja e tij, bashkëshortja dhe miqtë e artistit të ndjerë e kujtojnë Dr.Florin përmes dedikimeve e videove të momenteve të kaluara me të dhe shprehin boshllëkun që ka mbetur që nga dita kur ai nuk është më.

 

View this post on Instagram

 

Sot, 4 vjet pa babin! #DashuriaBabitdoJetgjthmonmeNe ❤️

A post shared by Blerina (@blerina.2.3) on

 

 

View this post on Instagram

 

#DrFlori ?

A post shared by Landi Hysi (@landifornia) on

 

View this post on Instagram

 

4 vjet pa Florin… #DrFlori #GoneButNotForgotten

A post shared by Eneida Zalli (@eneidazalli) on

Bashkeshortja e Albanit, vellait te Dr.Florit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article