“British Fashion Awards”: Çfarë veshën yjet në Tapetin e Kuq

Ndarja e çmimeve të modës britanike është një ndër mbrëmjet më të rëndësishme të vitit për industrinë e modës, event ku tapeti i kuq pushtohet nga supermodele dhe ikona mode. Victoria Beckham u sigurua që të ishte e magjishme teksa u bashkua me Kendall Jenner, Kaia Gerber, Rosie Huntington-Whiteley në eventin e modës britnike mbajtur në sallën historike të “Royal Albert Kensington” në Londër, të hënën në mbrëmje.

Stilistja 44-vjeçare e nominuar edhe për çmimin e “Stilistes britanike të vitit për veshjet e grave”, dukej tejet elegante me një jumpsuit të zi me rripa që kryqëzoheshin në pjesën e qafës. Ajo u shoqërua në event edhe nga bashkëshorti i saj David Beckham dhe njëri prej djemve, Brooklyn.

Shumë emra të njohur kanë qenë të pranishëm në eventin e rëndësishëm të cilët kanë shkëlqyer gjatë parakalimit të tyre në tapetin e kuq.


Kendalll Jenner


Kaia Geber


Cindy Crawford dhe e bija Kaia Geber


Rosie Huntington-Whiteley


Cindy Crawford

Rosie Huntington-Whiteley, Rosamund Pike

Naomi Harris


Rita Ora


Vivienne Westwood


Jourdan Dunn

Georgia May Jagger, Suki Waterhouse

Uma Thurman

Ellie Goulding


Winnie Harlow
Paloma Faith


Naomi Watts

Alexa Chung

Kate Moss


Jenna Coleman

Penelope Cruz

Naomi Watts

Olivia Palermo

Doutzen Kroes

Poppy Delevingne


Carey Mulligan


Lara Stone

Liv Tyler

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article