Si po I kalojnë festat e fundvitit VIP-at tuaj të preferuar!

Sezoni I festive është drejt fundit dhe VIP-at po festojnë akoma më shumë se ne të tjerët. Nga festa klasike e krishtlindjeve të familjes Kardashian te dasma e Miley Cyrus me Liam Hemsëorth, festat e fundvitit po I bashkojnë njerëzit në mënyra të ndryshme. Më poshtë ju tregojmë disa prej fotove më të këndshme të VIP-ave për 2018-ën.

Kate Hudson dhe Goldie Hawn

Gwyneth Paltrow

Nicki Hilton

Alessandra Ambrosio

Kendall Jenner

Kourtney Kardashian

Stormi Webster

Kris Jenner dhe Paris Hilton

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

Candice Swanpool

Jennifer Lopez

 

Previous ArticleNext Article