Pse nuk bën fëmijë pas martesës? Afërdita Dreshaj përgjigjet njëherë e mirë

Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj Jakup Kindl lidhën kurorë në qershor të 2018-ës pas një lidhjeje disavjeçare. E pyetja që i bëhet më shumë modeles së njohur pas martesës është ajo se kur do të bëhet nënë.

Vet modelja ka zgjedhur të përgjigjet njëherë e mirë për këtë temë në Instagram duke sqaruar edhe arsyen se përse ajo dhe bashkëshorti nuk janë bërë ende prindër, 7 muaj pas martese. “Ne padyshim që duam fëmijë, por për momentin jemi duke shijuar njëri-tjetrin”, shkruan 32-vjeçarja.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article