FOTO/ Diellza Kolgeci organizon baby shower! Zbulohet gjinia e fëmijës së parë

Diellza Kolgeci ka organizuar ditën e djeshme festën e ‘baby shower’-it për të mirëpritur fëmijën e saj të parë, që pritet të vijë në jetë në pranverë.

Miqtë dhe familjarët e ish-miss Kosovës janë mbedhur në një festë dekoruar e gjitha me të bardha, ndërsa 40-vjeçarja dhe partneri i saj, baketbollisti Fisnik Rugova kanë zbuluar me këtë rast edhe gjininë e bebit.

Çifti do të mirëpres në jetë një vajzë që do të jetë fëmija i parë për dyshen që ëhstë në një lidhje prej disa kohësh.

Shtatzënia e Diellzës u zbulua në muajin dhjetor dhe ndonëse është përpjekur ta mbajë larg vëmendjes së medias, ajo konfirmoi lajmin se ajo dhe partneri 11 vite më i ri do të bëhen prindër së shpejti.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article