Ka mbetur edhe pak, Elita dhe Gjiko zgjedhin emrin e bebit!

Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen prindër për pak ditë dhe përgatitjet e fundit kanë nisur. Prezantuesja e njohur nga Kosova ka zbuluar se ajo ka vendosur që fëmijën që pritet të vijë në jetë nga dita në ditë ta lindë në rrugë natyrale.

Por pavarësisht se janë munduar që çdo detaj të shtatzënisë ta mbajnë sekret, e madje nuk kanë zbuluar as gjininë e fëmmijës, burime të “Prive” kanë konfirmuar se Elita do të jellë në jetë një djalë e madje i kanë vendosur edhe emrin, por që po e mbajnë shumë sekret.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article