Gati 2 vite pas lindjes së vajzës, Laura Vorpsi bëhet sërish nënë !

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike Laura Vorpsi, është bërë nënë për herë të dytë duke sjellë në jetë një djalë.

Juristja dhe pedagogia e Fakultetit të drejtësisë dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni Theodhori Cami, themelues i “Le Spot Group” e “In Media” kanë mirëpritur në jetë vogëlushin pasditen e së shtunës në një nga spitalet private në Tiranë dhe foton e pak pas lindjes e ka publikuar “Who”

Laura dhe Teo (siç e njohin miqtë) janë gjithashtu prindër të një vajze të vogël të quajtur Krisa, që do të mbush 2 vjeç në fillim të majit.

Previous ArticleNext Article