Jo vetëm Gjiko, ja baballarët e tjerë të njohur që “cmenden“ për fëmijët e tyre!!

Gjiko u bë baba dy ditë më parë dhe mesazhi i tij shumë i ndjerë pas lindjes së vogëlushit, Zëri, tregoi se me cfarë emocioni po e përjeton prindërimin. Por nuk është i vetmi. Ka dhe VIP-a të tjerë meshkuj që marrosen pas fëmijëve të tyre.

E kemi parë në disa raste se Ardit Gjebrea ( pa ia mohuar dashurinë e madhe për të birin Jonin), lë kokën pas vajzës, Anës.

Edhe pse mami nuk lihet mënjanë, Alban Skënderaj ka një marrëdhënie shumë speciale me Amelin

Blendi Fevziu “cmendet“ pas vajzave, e sidomos pas asaj më të voglës,  Alis

Florian Binajt nuk i ndahet shpirti nga Krena

Stine po ashtu e ka treguar me dedikime te ndjera sa e do vogëlushen e tij, Estia

Robert Berisha shkaktoi disa reagime kur puthi në buzë vajzën e tij Renee, e gjithë kjo vetëm nga dashuria e madhe që ka për të; fati I saj që nuk e përpiva fare do t`i përgjigjej ai atyre që e kritikuan për këtë gjest.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article