Brenda festës surprizë të 50-vjetorit të Dukagjin Lipës!

Ai po bëhet i famshem njësoj sa  e bija. Dua Lipa është momentalisht kryefjala e muzikës pop në botë, por jo më pak po përflitet edhe i ati, Dukagjin Lipa. I cilësuar si babi më seksi i showbiz-it botëror, ish-artistit nga Kosova po i shtohen çdo ditë fansat anekënd botës.

Babai i familjes Lipa ka festuar mbrëmë (1mars) ditëlindjen e 50-të dhe duket se familjarët i kishin përgatitur një festë surprizë. Pasi kanë konsumuar një darkë private me familjen (Dukagjini ka menduar se festa përfundon aty), por në të vërtetë jo.

 

 

Sapo janë kthyer në shtëpi kanë gjetur aty miq, familjarë të cilët prisnin babain më të famshëm në botë të frynte qirinjtë e tortës.

 

 

Pra Dukagjin Lipa mbushi 50 vjeç????

Në rastin e tij  po, që mosha është thjesht një numër….

Previous ArticleNext Article