Martesa e Justin dhe Hailey-t drejt fundit: këngëtari shfaq kriza mendore!

Ata u martuan fshehtas të gjithëve, vjeshtën e kaluar!

Justin Bieber dhe Hailey Baldëin duket se nuk janë në periudhën më të mirë të mundshme të martesës së tyre, madje thuhet se çifti po kalon një krizë tejet serioze që po i çon drejt ndarjes.

Sipas Us Ëeekly, këngëtari po kalon një periudhë të vështirë depresioni duke shfaqur herë pas here kriza nervore.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article