Ç’kanë ‘gatuar’ bashkë Pirro Çako dhe Ardit Gjebrea?!

 

Një foto e postuar pak orë më parë në llogarinë e rrjetit social instagram nga Ardit Gjebrea, ku ndodhej sëbashku me kantautorin Pirro Çako na bëri tejet kurizoë për të mësuar se ç’po ‘gatuajnë’ dy emrat e njohur të muzikës shqiptare. Ashtu si juve, edhe neve na shkoi mendja tek ndonjë bashkëpunim i mundshëm i dyshes, (ky po që do të ishte një super lajm).

“Pirro Çako nuk ndalet! Sapo ka dalë nga ‘furra’ një tjetër super këngë”; ka shkruar Gjebrea nën foton e të dyve.

Përderisa Arditi preferoi të mos zbulonte asgjë tjetër rreth këtij projekti, nuk përjashtohet as mundësia që kënga e re e Çakos ta rikthejë atë pas 9 vitesh si konkurrent në Kënga Magjike.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article