Shqiptarja që na bën krenar, zyrtarisht pjesë e “James Bond”

Nuk ka të ndalur suksesi për artisten shqiptare me famë botërore Dua Lipa. Gjatë një konference për shtyp për mediat u bë me dije se videoklipi i kolonës zanore të filmit të njohur James Bond do të këndohet nga Dua.

Sipas mediave videoklipi do të xhirohet në Matera të Italisë ku do të zhvillohet edhe finalja e filmit.

Artistja ende nuk ka nisur punën për regjistrimin e këngës dhe sipas produksionit Lipa do të qëndrojë në Savelletri, në Valle d’Itria dhe më pas do të transferohet në provincën e Matera-s, dhe pastaj në Sassi të Matera.

 

Previous ArticleNext Article