“Si grua 50 vjece“, Kiara Tito nuk e lë komentuesin pa përgjigje!!

Kiara Tito është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku dhe ka një numër të madh ndjekësish. Përmes postimeve që bën aty, dhe përpjekjeve për të komunikuar sa më shumë me fansat e saj, tregon sesa të rëndësishme e konsideron këtë pjesë. Por ndonëse Kiara është mjaft e admiruar, komentet negative nuk mungojnë. Ajo ka hedhur në Instagram një video ku shihet duke ecur rrugëve të Nice-s në Francë, e veshur me një kostum ngjyrë rozë të fortë e më një dekolte shumë të thellë.

 

View this post on Instagram

 

? @houseofcb #ad

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on


Sado moderne të dukej veshja, nuk I ka bindur të gjithë. “Si grua 50 vjeçe!”, I shkruan një komentues, dhe moderatorja ia kthen: “Unë si grua 50 vjeçe, por ti si grua e keqe“!

Previous ArticleNext Article