Kelvi Kadilli largohet nga “Pop Culture”. Ja kur nis projekti i ri

Moderatori Kelvi Kadilli ka pohuar në një intervistë të fundit se ai nuk do të jetë më pjesë e emisionit “Pop Culture”. I ftuar në “Takimi i Pasdites” në Vizion Plus, Kadilli u shpreh se çdo gjë ka fazën e vetë dhe se rrugëtimi i tij e emisionis “Pop Culture” deri këtu ishte.

“Pop Culture nuk do e bëj më, kjo është e sigurt. Nuk do e bëj më sepse mendoj që çdo gjë ka fazën e vetë”, u shpreh Kelvi.

Moderatori tregoi se nga shtatori ai do të vijë me një projekt të ri dhe me shumë surpriza ndonëse nuk zbuloi nëse e ardhmja e tij televizive do të vijojë të jetë në Top Channel apo në ndonjë ekran tjetër.

Previous ArticleNext Article