Event në Tiranë/ Të ftuarit VIP që morën pjesë në sfilatën e Liujo dhe Twinset!

Në një mbrëmje elegante këtë të enjte, mes shumë të ftuarve, personazhe të njohur, dashamirës të modës e më gjerë, kanë ndjekur nga afër një sfilatë impresionuese nëpërmjet së cilës u prezantuan koleksionet e reja të liujo dhe twinset. Bordo ishte aty dhe ju sjell nga afër atmosferën si dhe të ftuarit VIP që ishin të pranishëm!

Greta Angjeli, Shefikat Ngjela

Armina Mevlani

Orinda Huta

Eva Murati

Oriela Nebiaj

Sonila Çaushi

Fatmir Hysenbelli, Tedi Ngjela

Estela Ujka

Dasara Karaiskaj

Angelina Kotorri

Eni Shehu

Xhani Shqerra

Enkeleida Zeko

Monika Dajçi, Monika Milo

 

Previous ArticleNext Article