Alesia Bami hap biznesin e saj, largimi nga puna i doli për mirë!!!

Largimi nga “Stop“ dhe “Tv Klan“ rezultoi t`I ketë ndryshuar jetën Alesia Bamit, dhe aspak për keq: 20 vjecarja u angazhua menjëherë pas kësaj tek “ E diell` ` në Top Channel, dhe së fundi, ish velina ka hapur dhe një biznes të sajin veshjesh, I cili duhet ta themi, u realizua dhe më ndihmën e familjes, prindërve dhe vëllait.

Alesia e tha hapur se e kishin pushuar nga puna me një sms nga programi investigative për shkak të intervistës që kishte dhënë në emisionin konkurent të pasdites, të drejtuar nga Bieta Sulo, ndonëse kjo nuk u pranua nga pala tjetër.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article