Merr fund romanca midis Naomi Campbell dhe Liam Payne; u merzit ajo!!!!!!!

“Ajo filloi të mërzitej” kështu thanë njerëz të afërt të Naomit, në lidhje me historinë e shumëpërfolur të dashurisë midis topmodeles 49 vjeçare dhe këngëtarit bukurosh 23 vjet më i  ri.

Nisi si një lojë në Instagram si përgjigje e një komenti ngacmues, më pas u panë dhe u fotografuan bashkë në momente të ndryshme. Sot Naomi dhe Liam janë dy njerëz të lirë. Këngëtari u pa në shoqërinë e një vajze misterioze gjatë festivalit të Coachella-s, ndërkohë që modelja festoi 33 vite karriere në botën e modelingut.

Previous ArticleNext Article