Ish-bashkëshorti i presidentes Atifete Jahjaga bëhet baba për herë të parë

Ish-bashkëshorti i presidentes së Kosovës Atifete Jahjaga është bërë baba për herë të parë.

Atrit Kuçi, i cili pas divorcit nga politikania e njohur, lidhi kurorë me partneren e tij Donika Selimi ka mirëpritur në jetë një muaj më parë vajzën e tij, që kanë vendosur ta quajnë Ana.

Kuçi, me profesion dentist dhe bashkëshortja lidhën kurorë në gusht të vitit 2018 në një ceremeoni private mes familjarësh e miqsh. Lidhja e re nisi pasi ai dhe ish-presidentja e Kosovës Jahjaga shkuan në Gjykatë për të zgjidhur martesën e tyre disavjeçare. Ai dhe politikania nuk patën fëmijë nga martesa.

Previous ArticleNext Article