Tuna dhe Patrisi dalin për sport, kush e gjen ku ndodhet Tiani në këtë foto!

Dy artistët bashkëshortë Altuna Sejdi dhe Patris Berisha këtë fundjavë kanë zgjedhur t’ja dedikojnë aktivitetit sportiv. Kjo kuptohet edhe nga fotoja që muzikanti ka hedhur pak minuta në profilin e tij në Instagram ku shfaqet krah yllit të “Fortuna”.

Të veshur sportiv e të qeshura, ajo që ra në sy ëhstë ‘çanta e shpinës’ së Patrisit! E patë mirë!

Në fakt në kurriz të babait ndodhet vogëlushi 2 vjeçar Tian që i është bashkuar prindërve në këtë shëtitje e fundjavë sportive.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article