Charlize Theron pret baluket model bebi dhe ne s’po dimë ç’të mendojmë!

Aktorja e njohur e kinemasë, Charlize Theron është shfaqur në Tapetin e Kuq të premierës së filmit “Long Shot” në Mangattan.

43-vjeçarja kishte menduar të rinovonte pamjen e saj duke i dhuruar vetes një model të ri flokës: baluke të shkurtra të njohura ndryshe si “baby bangs”.

Stilisti i flokëve të aktores zbuloi se ishte frymëzuar për këtë look nga modelja e njohur e viteve vitet ‘90, Linda Evangelista.

Previous ArticleNext Article