Dikur miq të ngushtë, Anxhela Peristeri flet për sherrin me Erik Lloshin

Dy artistët Anxhela Peristeri dhe Erik Lloshi janë përfolur gjatë për miqësinë e tyre të ngushtë e çila pak kohë më parë u duk se u kris. Shkak për këtë u bë mungesa e artistit në konçertin reçital të Peristerit që u komentua në media si prishje e miqësisë.

Por thashethemet i ka hedhur poshtë vetë Anxhela Peristeri e ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites” ku ka sqaruar raportin mes tyre duke treguar se ata nuk kanë pasur asnjë sherr dhe se vazhdojnë të jenë miq shumë të mirë.

“Me Erikun flasim, vazhdojmë të jemi kolegë dhe miq”, u shpreh Anxhela duke hedhur poshtë të gjitha thashethemet e duke sqaruar se Eriku nuk mundi të ishte në konçertin e saj reçital për shkak të një problemi personal.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article