Si duket sot 54 vjec supermodelja e famshme e viteve 90`, Linda Evangelista!!

Këtë javë mbush 54 vjec dhe ndonëse kemi parë plot yje të kinemasë e showbizit botëror ta ruajnë bukurinë e tyre edhe në pragun e vështirë të të 50-tave, ky nuk është rasti I Linda Evangelistës. Ish supermodelja, një prej më të vlerësuarave në botë gjatë viteve `90, sot gati nuk njihet më.

Asokohe, I thoshte një reporter: ` Ta dini, unë dhe Christy Turlington, nuk ngrihemi nga shtrai për më pak se 10 mijë dollare dita“.

Por tani, pamja e saj nuk ka me asgjë glamour. Ndërkohë, Christy Turlington, ka arritur t`i ruajë më mirë hiret e saj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article