Bashkëshortja sërish shtatzënë, banori më i komentuar i Big Brother 7, baba për herë të dytë

Ai ka qenë një ndër banorët më të komentuar në edicionet e reality show-t Big Brother Albania e që pak orë më parë ka ndarë në rrjetet sociale një lajm të gëzueshëm

Është fjala për Valer Kolnikaj i cili ka zbuluar se bashkëshortja e tij Madalena është shtatzënë dhe se ai do bëhet baba për herë të dytë.

Kolnikaj është i martuar me partneren e tij prej 8-vitesh dhe pas djalit në jetën e tyre pritet të vijë edhe një tjetër djalë.

Previous ArticleNext Article