Ilda Bejleri i hyn biznesit, ja me se do të merret!

Moderatorja e njohur sportive ka qenë e ftuar e “Rudinës“ në Tv Klan, ku ka rrëfyer mjaft detaje nga jeta e saj, që prej fëmijërisë e deri tek planet e së ardhmes së afërt, të cilat lidhen me nje biznes!!!  Ilda Bejleri rrëfeu se do ta hapë së shpejti biznesin e vet, I cili do të ketë lidhje më fushën e bukurisë!!!

Ilda është tashmë një figurë e njohur për publikun shqiptar falë drejtimit të disa prej emisioneve më të suksesshme të “ Digitalb“, dhe një vajzë mjaft e kuruar. Kështu që ndoshta nuk do ta ketë të vështirë të tërheqë vëmendjen me biznesin e saj, i cili për më tepër do të jetë pjesë e një sektori që konsiderohet mjaft fitimprurës!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article