Bella Hadid tregon si të shkëlqesh e veshur kokë e këmbë me ngjyrën nude!!

Veshjet monokrom janë kthyer në një trend të vërtetë në botën e modës, dhe yjet e adhurojnë! Pas Victoria Beckham, Kim Kardashian dhe Selena Gomez, I erdhi radha bukuroshes Bella Hadid të rrëmbejë zemrat e publikut me një kombinim të tillë. Modelja u shfaq bë mbrëmjen e organizuar nga Dior në kuadër të Festivalit të filmit në Kanë me fund, bluzë e këpucë ngjyrë nudë!! Dhe dukej rrëzëllitëse!!!

Veshja ishte pjesë e koleksionit Dior Pranverë – Verë 2019,  I cili është frymëzuar nga dashuria e Christian Diorit për kërcimin, me krijime fluide, të lehta dhe perfekte për një trup në lëvizje.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article